Home Contacts LCL FCL Breakbulk Shorsea Related Help Help English Cesky Slovensky German Hungarian Chinese
Track & Trace
Track your containers and shipments
Sailings
Export and Import sailing schedules
Customer Corner
Shipping Instructions Statistics, Reports
LCL Tariff
Worldwide rates for LCL consolidation
Distribution Tariff
Trucking rates to/from main HUBs
Downloads
Newsletters and other files to download
Konvenčné lodenie (BreakBulk)
Konvenčné lodenia do celého sveta, neštandartné prepravy, celolodné náklady (chartery). Úzka spolupráca s najvýznamejšími svetovými lodiarmi prevádzkujúcimi konvečné prepravy.

 
Sarjak Container Lines
Unikátne riešenie nadrozmerých prepráv s použitím neštandartných kontajnerov (Flat Rack, Super Rack, Hard Top, Open Top, Flat Bed). Na tieto prepravy ponúkame bezkonkurenčné ceny.
More info: www.sarjak.com

 
ChipolBrok
Pravidelný líniový konvenčný export/import servis na Blízky/Stredný východ, Indie, do juhovýchodnej Ázie a Ďaleký východ.
Viac na www.chipolbrok.com.pl
 
Nirint
Pravidelná priama linka na Kubu a do Venezuely - konvenčné, kontajnerové a RO-RO lodenia. Tento lodiar sa špecializuje výhradne iba na tieto destinácie a trúfame si tvrdiť, že v danej relácií nemá s ohľadom na spoľahlivosť a sadzby konkurenciu. Viac na www.nirint.com
 
Sloman Neptun
Lodiarska spoločnosť Sloman-Neptun prevádzkuje pravidelný líniový servis z Brem, Antwerp a Anglicka do severoafrických prístavov v Maroku, Alžírsku, Tunisku a Líbie, poprípade i daľších sub to inducement. Linka ponúka taktiež aj short sea servis v rámci Európy do Portugalska (Leixoes) a Španielsko (Cartagena). Poskytuje prepravu pre konvenčné, ro-ro a kontajnerové zásielky. Viac na www.sloman-neptun.com
 
MACS
Pravidelné spojenie medzi severnou Európou a južnou Afrikou pre kontajnery a konvenčné lodeniae.
Viac na: www.macship.com

Logo


Logo


Logo