Home Contacts LCL FCL Breakbulk Shorsea Related Help Help English Cesky Slovensky German Hungarian Chinese
Track & Trace
Track your containers and shipments
Sailings
Export and Import sailing schedules
Export Tariff
Export rates for LCL consolidation
Import Tariff
Import rates for LCL consolidation
Distribution Tariff
Trucking rates to/from main HUBs
Downloads
Newsletters and other files to download
Konvenčné lodenie (BreakBulk)
Konvenčné lodenia do celého sveta, neštandartné prepravy, celolodné náklady (chartery). Úzka spolupráca s najvýznamejšími svetovými lodiarmi prevádzkujúcimi konvečné prepravy.

 
Sarjak Container Lines
Unikátne riešenie nadrozmerých prepráv s použitím neštandartných kontajnerov (Flat Rack, Super Rack, Hard Top, Open Top, Flat Bed). Na tieto prepravy ponúkame bezkonkurenčné ceny.
More info: www.sarjak.com

 
ChipolBrok
Pravidelný líniový konvenčný export/import servis na Blízky/Stredný východ, Indie, do juhovýchodnej Ázie a Ďaleký východ.
Viac na www.chipolbrok.com.pl
 
Nirint
Pravidelná priama linka na Kubu a do Venezuely - konvenčné, kontajnerové a RO-RO lodenia. Tento lodiar sa špecializuje výhradne iba na tieto destinácie a trúfame si tvrdiť, že v danej relácií nemá s ohľadom na spoľahlivosť a sadzby konkurenciu. Viac na www.nirint.com
 
Sloman Neptun
Lodiarska spoločnosť Sloman-Neptun prevádzkuje pravidelný líniový servis z Brem, Antwerp a Anglicka do severoafrických prístavov v Maroku, Alžírsku, Tunisku a Líbie, poprípade i daľších sub to inducement. Linka ponúka taktiež aj short sea servis v rámci Európy do Portugalska (Leixoes) a Španielsko (Cartagena). Poskytuje prepravu pre konvenčné, ro-ro a kontajnerové zásielky. Viac na www.sloman-neptun.com
 
MACS
Pravidelné spojenie medzi severnou Európou a južnou Afrikou pre kontajnery a konvenčné lodeniae.
Viac na: www.macship.com

Logo


Logo


Logo