Home Contacts LCL FCL Breakbulk Shorsea Related Help Help English Cesky Slovensky German Hungarian Chinese
Track & Trace
Track your containers and shipments
Sailings
Export and Import sailing schedules
Export Tariff
Export rates for LCL consolidation
Import Tariff
Import rates for LCL consolidation
Distribution Tariff
Trucking rates to/from main HUBs
Downloads
Newsletters and other files to download
Celokontajnerová služba (FCL)
Naša spoločnosť ponúka celokontajnerové prepravy všetkými typmi kontajnerov. Prioritou je pravidelné spojenie medzi všetkými hlavnými svetovými prístavmi s dôrazom na poskytnutie spoľahlivého servisu. Ten je zaistený výberom stabilných lodiarov a rozsiahlou agentskou sieťou.

Celokontajnerové prepravy zaisťujeme podľa požiadaviek zákazníka vyplývajúcich z dodacích podmienok Incoterms. Široká je taktiež i ponuka špecializovaných kontajnerov (40'High Cube Hard Top, Flat Rack, Open Top, Reefer atd.).

Za samozrejmosť považujeme využitie miestnych terminálov na vyzdvihnutie prázdnych kontajnerov. V spolupráci s firmou A1 Transport & Logistic dokážeme ponúknuť nakládku, vykládku tovaru a s tým súvisiace služby.

OSLOceanic Star Line.

Oceanic Star Line je NVOCC lodiar, ktorý ponúka pravidelné lodenia do Bandar Abbas, BIK, Busher a Khorramshahr.
Viac na http://star-liners.com/
OWLOWL / XPO Logistics.

XPO je jedným z najväčších NVOCC lodiarov na svete s 33-ročnou históriou, který má uzavreté kontraktné dohody s viac ako 60-timi celosvetovými námornými linkami. XPO je silným hráčom hlavne na severoamerickém trhu, ponukajúcim konkurenčné ceny nie len na báze prístav-prístav, ale hlavne na vnútrozemské relácie (RR, DAP).
Viac na http://www.xpo.com/